PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Roman Dragoun & HIS ANGELS


Hudba / koncert / rock - funk
Město: Písek

Datum: 21.01.2022 od 20:00 hod.

Místo: Pod Čarou

 
 

 Jednou z kapel,v nichž působí skladatel, klávesista a zpěvák Roman Dragoun, jsou HIS ANGELS, rock – funková formace hrající písně Dragounových sólových projektů. Spolu s Romanem (klávesy, zpěv) kapelu tvoří: Míra Barabáš (trubka, perkuse), Filip Benešovský (basa), Radek Kašpar (saxofon), Ondra Pomajsl (bicí) a Miloš Švec (kytara). Jejich rock – funkové vystoupení je vždy velkým hudebním zážitkem.

Vstupné: 200 Kč, na místě 250 Kč, KK 150 KčSMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.