PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Milan Cais: Skrytý talent


Výstava / vernisáž
Město: Tábor

Datum: 21.01.2022 od 18:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala

 
 

 Vernisáž instalace Skrytý talent za účasti jejího autora vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise.

Umělecké dílo volně navazuje na sochu Závod z roku 2006. Svou proporcí a myšlenkovým pojetím je zde uzpůsobeno na míru prostoru Divadla Oskara Nedbala Tábor. V "levitující" podobě je to jeho premiéra. K vidění zůstane do 30.6.

Autor sezval na vernisáž řadu hudebních hostů. DJ MARDOŠA roztančí prostory DON klubu, ale ještě před ním se rýsuje nejedno VELKÉ hudební překvapení!SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.