PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT

Dobročinná aukce uměleckých děl

Výstava / aukce

Město: Jindřichův Hradec

Místo: Muzeum fotografie a MOM v Jindřichově Hradci

 Srdečně zveme všechny příznivce Hospicové péče sv. Kleofáše a výtvarného umění na 1. ročník Dobročinné aukce uměleckých děl. Pečlivý výběr 48 děl zahrnuje olejomalby, fotografie, akvarely, litografie, keramiku, objekty a další. Všechna díla budete mít možnost si prohlédnout na preaukční výstavě v Domě fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci od 4. do 13. listopadu. Vernisáž se uskuteční 4. listopadu v 17 hodin.
Samotná aukce proběhne v sobotu 13. listopadu od 16 hodin v suterénu Muzea fotografie a MOM v Jindřichově Hradci.

Umělci nejenom z regionu věnovali svá díla, aby podpořili dobré hospicové dílo. Krásná díla čekají na nadšené dražitele, kterými můžete být právě vy!

Katalog ke shlédnutí nabízíme zde: https://www.kleofas.cz/aukce

Mohlo by se vám zamlouvat

Vstupenkový systém Bzuco

Kultura dnes

EMA DESTINNOVÁ – všestranná umělkyně

Ostatní / kafé senior aneb Múzy vypráví
Divadlo Oskara Nedbala Tábor

sýrový rakletovací večer

Ostatní / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

JazzY Night

Hudba / party / Jazz
Sklep Bar Tábor

ECSTATIC DANCE SESSION w/CuraFoxx

Ostatní / ecstatic dance, svobodný tanec
Výměník 1, J. Opletala 842, 370 05 České Budějovice 2