PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jazz in Písek 2020


Hudba / festival / jazz - latin jazz - fusion
Město: Písek

Datum: 07.08.2020 od 16:00 hod.

Místo: Kulturní dům - zahrada

Cena: 100 Kč v předprodeji, 150 Kč n

 
 

Nenechte si ujít 4. ročník jazzového festivalu Jazz in Písek, který se koná v pátek 7. srpna na zahradě Kulturního domu. Přijďte si užít nádherný letní podvečer s jazzovou atmosférou!

Program:

17:00 Výborný Trio (Cz)
Jiří Výborný je ostřílený baskytarista a ukulelista, který si k sobě přizval skvělého hammondistu a klávesáka Radima Sládka a úžasného bubeníka Matěje Diviše, a společně založili Výborný trio. Hrají melodické písně světových baskytaristů, ale i funky, jazz a latinsko-americké rytmy.

18:00 Adriano Trindade (Brazil)
Adriano Trindade pochází z brazilského města Porto Alegre a je jeden z nejuznávanějších současných interpretů. Jedná se o skvělého muzikanta, který se účastnil významných festivalů v Evropě a hrál v renomovaných jazzových klubech. Koncertoval v padesáti čtyřech zemích světa, jeho poslední, pátá deska nazvaná Balancando Jazz je k dispozici na čtyřiapadesáti digitálních platformách ve světě a v Čechách také natočil dvě živá alba. Instrumentální zdatnost, energie a celková sehranost je na opravdu vysoké úrovni. Brazilský jazzový zpěvák, dnes žijící v Berlíně, je také kytarista a skladatel a je považovaný za zakladatele samba rocku v Novém Zélandu, kde několik let žil. Nenechte si ujít brazilské rytmy a strhující jazzová sóla v jeho fantastickém podání.

19:00 Bluesand (Cz)
O velmi dobrý hudební zážitek se postará seskupení muzikantů, kteří se orientují na blues, funk, jazzrock a swing. Hrají v tomto složení:
Kamila Marešová - vocal
Jakub Mareš - guitar
Břetislav Bakala - keyboard
Pavel Novák - bass guitar
Jan Mareš - drums

20:30 Mar Vilaseca Quartet (Cat/ Cz/ Sk)
Mar Vilaseca je talentovaná charismatická zpěvačka z Barcelony, která perfektně ovládá disciplínu zvanou scat. Publikum také umí učarovat svým sametovým hlasem a přes svůj mladý věk se již stala etablovanou zpěvačkou nejen na katalánské a španělské jazzové scéně. Na svém kontě má stovky koncertů po celém světě nebo Festival de Jazz de Bogotá (Colombia). V současné době studuje jazzový zpěv na prestižní Juilliard School v New Yorku a spolupracuje s předními hráči španělské a americké scény. Mezi ně patří její otec Jaume Vilaseca, Horacio Fumero, Taber Gable nebo Jonathan Barber. Mar Vilaseca do Písku přiveze autorskou hudbu ze svého debutového alba Find the Way, jehož leitmotivem je hledání lásky a štěstí. V rámci česko-slovenské tour spojila síly s předním českým trumpetistou mladé generace Jiřím Kotačou, s nímž již v minulosti spolupracovala v rámci big bandu Cotatcha Orchestra a také ve svém kvartetu. Tento tandem doplní ostřílené duo slovenského kontrabasisty Petera Kormana a českého bubeníka Marka Urbánka.

Koncert je součástí Píseckého kulturního léta.

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

V případě nepříznivého počasí se koncert bude konat ve vnitřních prostorách Kulturního domu.


Více o akci Jazz in Písek 2020 na webu akce


e-mail na pořadatele: marketing@centrumkultury.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Václav Neckář – Půlnoční tour

Hudba / koncert
Kulturní dům, U Nádraží 602
24.11.2020 od 19:00 hod.

 

Jakub Smolík

Hudba / koncert
hotel Palcát
24.11.2020 od 19:00 hod.

 

listování - soběstačný - zuzana dostálová

Divadlo / scénické čtení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
24.11.2020 od 18:00 hod.