PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vím, že víš, že vím...


Divadlo / komedie
Město: Český Krumlov

Datum: 14.01.2021 od 19:30 hod.

Místo: Městské divadlo Český Krumlov

Cena: 600 Kč

 
 

Agentura Harlekýn Praha

Přesunuto z 31.3.2020, vstupenky zůstávají v platnosti

Režie a úprava: VLADIMÍR STRNISKO

Překlad: Karina Havlů, scéna a kostýmy: Michaela Červenková, maskérka: Eva Hrušková, kostymérka: Radka Šedová, technická spolupráce: Luboš Loubal, Aleš Hanzlíček, Václav Skalník, Jiří Beneš a Petr Mrázek

Osoby a obsazení:

Livia Bonettiová - SIMONA STAŠOVÁ, Fabio Bonetti - MICHAL DLOUHÝ, Veronika Bonettiová - jejich dcera - Andrea Daňková, Cavalli - soukromý detektiv - Vasil Fridrich nebo Petr Vančura.

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché? Jenomže ve světě, kde se při prvním náznaku bolesti, nesnází a nepohody rovnou bere do zaječích, kde se vztahy rozpadají jak na běžícím pásu bez jakéhokoli pokusu o nápravu či změnu, natož pak nějaké sebezpytování, je tahle několik desetiletí stará komedie vítaným připomenutím hodnot, které považujeme za ztracené.

Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadelních prknech byla hra poprvé uvedena v Římě v roce 2012 v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

Jedinečné a brilantní herecké výkony Simony Stašové a Michala Dlouhého, přitažlivý děj plný silných emocí a vášní, smíchu a pláče, velkých zvratů, to všechno v komedii "Vím, že víš, že vím…".

Délka představení: cca 2 hodiny a 20 minut s přestávkou


Více o akci Vím, že víš, že vím... na webu akce


e-mail na pořadatele: vstupenky@divadlock.cz