PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Doctor Victor v Budějovicích + Love Gangsters


Hudba / koncert / r&r
Město: České Budějovice

Datum: 14.02.2020 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud

 
 

 Na Valentýna jsme připravili pořádnou dávku rock´n´rollu a electro punk´n´rollu. Na stagi Velblouda se potkají dvě české kapely DOCTOR VICTOR a LOVE GANGSTERS.

DOCTOR VICTOR - rock´n´roll power trio z Prahy
- předkapela AC⚡️DC v Praze
- první česká kapela na The NAMMShow 2019 v Kalifornii
- nahrávání alba pro zpěváka Dana McCaffertyho z Nazareth
- kapela KISS zařadila DV do TOP10 z celého světa jejich soutěže
- Los Angeles - turné po legendárních klubech Whiskey A Go Go,
- New York - finalista prestižní soutěže John Lennon Songwriting Contest

více na http://doctorvictor.com, facebook.com/doctorvictor

LOVE GANGSTERS - electro-punk´n´roll z Českých Budějovic
love_gangsters_official

Start večera ve 20.30 hodin
Vstupné 150 Kč + poplatky v předprodeji zde https://goout.net/cs/listky/doctor-victor+love-gangsters/tjbg/
Na místě v den koncertu 200 Kč; pro páry 300 Kč

Bližší info k interpretům:

DOCTOR VICTOR - Tři muži z Prahy. Nejžhavější rock-bluesová kapela ve střední Evropě. Začali mladí a stále jsou. Střižná síla temperovaná bluesovými tóny, pronikající uměleckou kytarovou kresbou přibitou basovými drážkami a hlubokým úderem srdce. Od samostatného vzletu, přes hraní s nejlepšími kapelami v regionu až po získání evropských a poté globálních hudebních cen. Pak přišly obaly časopisů a trhaly jeviště, zatímco stáli před AC⚡️DC.
Jejich divadelní představení jim přinesla uznání v oboru a přitahovala zájem zkušených profesionálů, včetně zvukového inženýra Tony Platta, Neila Fairclougha od Queen & Adam Lambert a Princova basisty Idy Nielsena, který pronesl:
"Taková skvělá kapela ... Miluji je ... příchutě Jima Hendrixe, Beatles a Led Zeppelin ... Absolutně úžasné !!"
V roce 2017 přišlo jejich první debutové album a sólové turné Music is my drug, hrající v Evropě a Velké Británii, kde své sólové album nahráli s Danem McCaffertym (Nazareth). V roce 2018 vydali svůj singl StandUP, který byl vybrán v soutěži o píseň Eurovision jako jediná rocková píseň. Později toho roku se v Praze zahráli po boku The Dead Daisies.
Jejich stopa je stále žhavá, v roce 2019 představují nově vydáné album v Evropě a USA, včetně prestižního festivalu NAMM Show v Kalifornii. Z centra Evropy, do světa, do vás a do vašich srdcí!

LOVE GANGSTERS - Elektropop - punková formace vzniká v Českých Budějovicích v roce 2001. V srpnu 2004 vydává vlastním nákladem český zpívané první album Instinct. Rok 2005 přináší první větší úspěch v podobě předskokanů švýcarské elektronické
legendy YOUNG GODS. V březnu 2006 kapela boduje se svou písní Bad Attitude v hitparádě Rádia Wave a díky úspěchu tohoto singlu podepisuje smlouvu na první album u labelu SubPub Records. Krátce na to je kapela vybrána do soutěže Bitva o Sázavafest a podepisuje smlouvu s agenturou 10:15 Management u které byla přibližně 3 roky. V dubnu vychází celostránkový článek o Love Gangsters v časopisu Filter. V říjnu nátáčí kapela pro stanici Óčko první rozhovor, který byl odvysílán v pořadu Flash In.
Koncem roku poskytuje rozhovor pro Rádio Wave, protože singl Bad Attitude dostal nejvíce hlasů za celý rok. V únoru 2007 vítězí kapela v prvním kole soutěže Líheň 2007 a vydává konečně své debutové album Viva Sicherheits, které úspěšně pokřtili v pražském klubu Roxy za asistence kmotra Petra Muka. Následuje rozhovor pro časopis Rock & Pop, Report a pro několik desítek internetových
serverů. Vychází i chvalné recenze na album Viva Sicherheits.
V březnu 2007 vychází skladba Bad Attitude na kompilaci Indie Rocks pro časopis Report. 10.4.2007 vystupují Love Gangsters jako předkapela Faithless v pražské T - Mobile Aréně, kde se natáčel i klip pro píseň Bad Attitude. Léto je pak pro kapelu ve znamení účasti na všech větších festivalech např. Colours Of Ostrava , Sázava Fest, Semtex Culture. V zimě pak následují koncerty po českých klubech. V březnu 2008 kapela nahrává skladbu Silky Soul, která je okamžitě nasazena do hitparády všech sítí Rádia Kiss, kde se udržela přibližně tři měsíce. V květnu se stal videoklip Bad Attitude vítězným klipem měsíce února v pořadu Výtah na
stanici Óčko. V ten samý měsíc dokončila kapela videoklip k písni Silky Soul a vystupuje jako předkapela Scooter v Malé sportovní hale. Rozhovor a reportáž z tohoto koncertu jsou odvysílány v pořadu In - box na Óčku. V žářijovém čísle časopisu REPORT vychází Silky Soul na kompilaci Soundczech 20 Dále je singl Silky Soul nasazen do hitparády Pětka v Pomeranči, kde se udržel přibližně čtyři týdny. Koncem roku se LOVE GANGSTERS hlásí do soutěže Emergenza music festival. První kolo soutěže se koná ve vídeňském klubu Shelter. O kapelu se začíná zajímat hlavní
promotér této soutěžě a nabízí LOVE GANGSTERS hraní na finálových večerech Emergenzy v Berlíne, Budapešti a Glasgow