PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jak proměnit své město? / Nadace Via


Ostatní / setkání / přednáška, diskuze
Město: Tábor

Datum: 10.12.2019 od 18:00 hod.

Místo: Kafe knihy Jednota - Pražská 158

 
 

Jak proměnit své město? Jak oživit veřejný prostor? Jak rozjet svůj vlastní projekt a jak zaktivovat komunitu v místě, kde žijeme?

Přijďte diskutovat a poslechnout si přednášku programové manažerky Nadace Via Kristiny Papouškové a Hany Sedlákové, manažerky komunikace a PR Nadace Via, která již 22 let usiluje o to, aby v Česku bylo víc lidí, kteří společně pečují o své okolí. Za tuto dobu investovala nadace již 355 mil. Kč do komunitních a filantropických projektů a zprostředkovala 270 mil. Kč neziskovým organizacím prostřednictvím platformy pro rozvoj online dárcovství Darujme.cz.

Hana a Kristina promluví o tom, jakým způsobem podporuje Nadace Via aktivní lidi, kteří zlepšují život ve svém okolí a představí i příklady těch, kteří s její pomocí úspěšně proměnili veřejná prostranství, obnovili drobné památky, oživili veřejný prostor svého města či obce nebo zorganizovali sousedské slavnosti. Dozvíte se také, jak se Nadace Via snaží šířit povědomí o filantropii a jakými způsoby usiluje o to, aby se darování, dobročinnost, štědrost a starost o druhé staly běžnou součástí života lidí v Česku.

Prostor bude i na to prodiskutovat Vaše projekty i to, jak může nadace podpořit život I v našem městě.


Více o akci Jak proměnit své město? / Nadace Via na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Amnestie

Kino / film / česko-slovenské drama
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
28.01.2020 od 20:00 hod.