PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Točířská soutěž


Ostatní / setkání / soutěž
Město: Bechyně

Datum: 07.11.2019 - 08.11.2019

Místo: SUPŠ Bechyně

 
 

 dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k účasti na 23. ročníku točířské soutěže pro studenty keramických oborů na středních výtvarných školách. Soutěž se bude konat ve dnech 7. a 8. listopadu 2019 v budově Střední uměleckoprůmyslové školy v Bechyni. Soutěž se v letošním roce koná jako součást oslav 135. výročí založení SUPŠ v Bechyni.

Na letošní ročník soutěže jsme pozvali 11 škol z celé České republiky (Bechyně, Český Krumlov, Hodonín, Karlovy Vary, Luhačovice, Ostrava, Praha – Hollarovo náměstí, Světlá nad Sázavou, Uherské Hradiště, Velké Opatovice, Horní Bříza), 3 výtvarné školy ze Slovenska (Bratislava, Prešov, Košice) a také keramické školy z rakouského Stoobu a bavorského Landshutu. Předsedou hodnoticí komise bude v letošním roce designér MgA. Petr Novague.

Letošní ročník obohatí opět vložená soutěž, tentokráte nazvaná „Slepý točíř“. V ní půjde o vytočení co nejširší misky se zavázanýma očima.

Součástí soutěže je každoročně i doprovodný program. Tradičně jím bývá beseda s předsedou hodnoticí komise a společenský večer, na němž budou hrát a zpívat absolventi SUPŠ v Bechyni a jejich hosté.

Pevně věříme, že uvítáte možnost poznat úroveň dovedností žáků středních výtvarných škol v tradičním točení z volné ruky i v netradiční točířské disciplině.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že letošní ročník točířské soutěže úspěšně a pro všechny zúčastněné příjemně naváže na předchozí ročníky této soutěže.Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mentalista

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
17.02.2020 od 18:00 hod.

 

Hypnotizér Jakub Kroulík

Ostatní / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
17.02.2020 od 18:00 hod.

 

Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

Ostatní / setkání / vyprávění - promítání
Klub pod kinem
17.02.2020 od 18:00 hod.

 

Summer Semester Opening Party na Kampě

Hudba / party
Kulturní klub Kampa
17.02.2020 od 19:00 hod.