PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Doro & Warlock revival + Votom


Hudba / Rock
Město: Temelín

Datum: 12.10.2019 - 13.10.2019 od 20:00 hod.

Místo: Temelínská hospoda

 
 


Čus rockeři,
už se nám to blíží. Po roce opět v Temelíně na hardrockové parádě. Letos jsme pro Vás připravili velmi oblíbenou revivalovou kapelu Warlock v čele se zpěvačkou Markétou *DORO* Bubik !
Kapela vznikla na podzim 2003 v souvislosti s kolegiální revivalovou kapelou, se kterou si představitelka DORO zazpívala duet. U tohoto hostingu samozřejmě nesměla chybět pilotní skladba Warlock All We Are. Jelikož ohlas publika byl nadmíru velký, vznikla samostatná formace DORO & WARLOCK REVIVAL.

Svým nadšeným příznivcům oživuje v paměti jak nezapomenutelné hity Warlock All We Are, Earthshaker Rock, Burning The Witches atd., tak hity sólové dráhy Doro Burn It Up, Breaking The Law, You´re My Family, The Night Of The Warlock atd. Skupina klade velký důraz jak na hudební stránku, tak na pódiovou show a image, která k WARLOCK a DORO neodmyslitelně patří. Kapela vznikla jako pocta německé metalové královně DORO a její fantastické muzice a bojovnické duši! ROCK ON!


Více o akci Doro & Warlock revival + Votom na webu akce


e-mail na pořadatele: votom@votom.cz
SMUTÉNKA: Zemřel skladatel Krzysztof Penderecki

Do hudebního nebe odešla v neděli 29. března další legenda, ve věku 86 let po dlouhé, vážné nemoci zemřel skladatel Krzysztof Penderecki. Polský hudebník patřil k nejuznávanějším skladatelům na světě. Pendereckého proslavily velké orchestrální skladby i opery, neotřelých, avantgardních kompozic. Skládal rovněž filmovou hudbu, a to například k filmům Vymítač ďábla Williama Friedkina, osvícení Stanley Kubricka či Zběsilost v srdci od Davida Lynche. Za svou hudbu získal čtyři ocenění Grammy. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat