PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour


Hudba / koncert
Město: Písek

Datum: 22.09.2019 od 19:00 hod.

Místo: DIvadlo Fráni Šrámka

Cena: od 350 Kč

 
 

Zvířený prach v divadle
Dan Bárta v píseckém Divadle Fráni Šrámka zvíří prach. Už 22. září tu totiž bude mít zastávku jeho stejnojmenné turné - Zvířený prach tour 2019.
Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem! Nechte se 22. září od 19 hodin v v Divadle Fráni Šrámka také okouzlit. Lístky už jsou v předprodeji na www.centrumkultury.cz nebo si je kupte osobně na pokladně v Kulturním domě. Ta je do konce prázdnin otevřená od pondělí do pátku od 12 do 16 hodin.


Více o akci Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour na webu akce


e-mail na pořadatele: katerina.kozeluhova@centrumkultury.cz