PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lužnická šlapka 2019


Sport / cyklistické závody - koloběžky
Město: Sezimovo Ústí

Datum: 22.06.2019 od 09:00 hod.

Místo: Sezimovo Ústí

 
 

Letošní osmý ročník se koná v sobotu 22. června a oproti loňskému ročníku bude několik změn.

Tentokrát se prezence účastníků, start a doprovodné programy odehrají na náměstí Tomáše Bati. Trasa závodu je rozvržena tak, aby její podstatná část procházela po cyklostezkách blízkými turoveckými lesy.

Pro nejmenší je tu novinka – minizávody v kategorii odrážedel a koloběžek. A komu se nechce šlapat, může vyzkoušet jízdu na elektročtyřkolkách.

Cyklistická trasa bude mít opět dvě varianty: delší a nenáročnou. Od 9 hodin se bude konat prezence cyklistů, kteří odstartují v 10.00 na zvolenou trasu. V 9.30 se uskuteční minizávod malých jezdců na odrážedlech a v 10.30 startuje minizávod dětských koloběžkářů. O legraci se při tom postará cirkusový artista Shashik.

Současně se zde uskuteční prezentace nového centra pro sportovní vyžití – Jump&Kids Areny Sezimovo Ústí, která právě tímto dnem zahájí provoz pro veřejnost. A nebude chybět ani parkourista Sebo! Sportovní aréna toho dne přivítá všechny návštěvníky ve svých prostorách s padesátiprocentní slevou na vstupném.

O doprovodný program Lužnické šlapky se postarají děti z Tanečního souboru „S.araH.“

Každý, kdo dojede do cíle, dostane perníček, památeční placku s motivem Lužnické šlapky a na ten den volné vstupné do sportovně rekreačního areálu Pohoda.


Více o akci Lužnická šlapka 2019 na webu akce


e-mail na pořadatele: infocentrum@sezimovo-usti.cz