PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bastard's Party Vol. II


Hudba / koncert / punk - celtic punk
Město: České Budějovice

Datum: 17.05.2019 od 20:00 hod.

Místo: MC Fabrika

 
 

 První bastardí párty je už dávno pryč a nám všem zbyly jen krásný a trochu zamlžený vzpomínky. Nicméně spolu s Dilemma in Cinema a Všechno Špatně se rozjel docela slušnej večírek, protaženej až do ranního svítání. A jelikož se vám to líbilo a my nevydržíme dlouho sami se sebou, tak jsme se rozhodli udělat další párty. A jak to u pokračování bývá, tak to bude větší a šílenější. Řekli jsme si, že sobě (a doufáme, že i vám) uděláme radost a přivezeme do Budějc dvě zajetý a i po letech stále stoupající stálice český punk-rock'n'rollový scény.
Takže spolu s náma se těšte na HOUBU a NEŽFALEŠ!!!
Obě kapely maj nový desky, takže o nový vály nebude nouze a starý songy budou jen třešničky na tomhle rozjetým lihovým dortu. A aby Bastardi nebyli pozadu, tak pro vás máme v playlistu připravených pár nových songů.

Lajn ap:

20:30 - 21:30 Bastardi
21:30 - 22:30 Houba
22:30 - 23:30 NežfalešVečer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce