PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Footfest 2019


Hudba / festival / rock - punk - pop - ska - fotbal
Město: Želeč

Datum: 18.07.2019 - 20.07.2019 od 16:00 hod.

Místo: Fotbalové hřiště, Želeč

 
 

FOOTFEST 2019: TO JE NEJKVALITNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÝ LINE-UP MEZI LETNÍMI FESTIVALY

Footfest v Želči u Tábora je festival s dlouholetou tradicí. Letos proběhne již 15. jubilejní ročník - 3 dny muziky, 3 stage, čeští i zahraniční interpreti, hudební multižánrovost, festivalová seznamka a bohatý doprovodný program. Na našem letním festivale se rozhodně nudit nebudete! Ke kulturnímu zážitku nabízíme i aktivní pohyb – oblíbený fotbalový turnaj Želečský pohár, na který se stále můžete registrovat.

Na letošním ročníku vystoupí zpěvák s nezaměnitelným hlasem Richard Müller a také hudební kapely Doga, Traktor, Olympic, Iné Kafe, MIG 21, Visací Zámek, Katapult, Horkýže Slíže a další. T

ěšit se můžete i na další hudební hvězdy ze zahraničí. Uvidíte například Therapy?, The Carburetors či španělskou legendu SKA-P, kteří jsou možná jednou z nejznámějších ska-punkových kapel vůbec.

Stále probíhá předprodej vstupenek, a to na celý festival i na jednotlivé dny. Vstupenky můžete pořídit i v kamenných prodejnách. Seznam těchto prodejen najdete na našem webu zde: https://www.footfest.cz/kamenny-predprodej/. K dispozici budou tradičně i VIP vstupenky, díky kterým si užijete např. vlastní zahrádku a toaletu nebo bezplatnou konzumaci jídla a pití.

Veškeré typy vstupenek objednávejte na: www.footfest.cz/obchod.


Více o akci Footfest 2019 na webu akce


e-mail na pořadatele: produkce@footfest.cz