PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018


Hudba / koncert / rock - punk rock - folk rock
Město: České Budějovice

Datum: 12.10.2018 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud Music bar

Cena: 150

 
 

V pátek, 12. října 2018, se opět po roce uskuteční podzimní koncert pro Charitu Třeboň, který už od počátku nese název Yes We Can. Akce se bude konat v Music Baru Velbloud v Českých Budějovicích a začátek akce bude ve 20 hodin. Jako každý rok, tak i letos, se můžeme těšit na večer plný skvělé muziky.

Pozvání přijala pražská indierocková kapela Dalekko, jejichž druhé album s názvem Hudba budoucnosti vyšlo letos v dubnu. Album vyšlo pod značkou Tranzistor, a to tři roky od vydání jejich debutového alba Neběžel jsem tudy. Tento debut byl v roce 2015 příznivě přijat kritikou i posluchači, skupina se dostala do finále soutěže Startér Radia Wave, byla nominována na cenu Vinyla v kategorii objev roku a odehrála koncerty na známých festivalech Beseda u Bigbítu, Colours of Ostrava nebo na slovenské Pohodě.
Dalším z účinkujících bude rodák z anglického Newcastlu, držitel ceny Apollo a majitel nezaměnitelného barytonu, známý též jako frontman The Prostitutes. Není to nikdo jiný než Adrian T.Bell, který letos vydal skvělé album Navigator. Přijďte si poslechnout velkoryse pojatý soubor skladeb se silnými příběhy o dozrávání, milování, pádech, vstávání a soukromých revolucích.

Večer budou zavírat domácí Ramones revival, kteří svou energií a fuck off odérem dokážou, že punk´s not dead! Bude to zkrátka jako vždy mejdan, kde ranní kocovinu bude léčit příjemný pocit, že jsem přispěl na dobrou věc. Veškerý výtěžek ze vstupného bude použit na sociální programy Charity Třeboň.

e-mail na pořadatele: ladalatka@seznam.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Veselská ozvěna 2019 - Black and White

Hudba / koncert duchovní hudby
Kostel Navštívení Panny Marie Zálší
18.08.2019 od 19:00 hod.

 

Tvořivá neděle na zámku Brandlín

Ostatní / Setkání a tvoření pro všechny věkové skupiny
zámek Brandlín
18.08.2019 od 09:00 hod.

 

Naše Chutě 2019

Festival / gastronomie
Střelnice
18.08.2019 od 11:00 hod.

 

Čertovské posvícení v Pohádkové kovárně v Selibově

Pro děti
Pohádková kovárna Selibov
18.08.2019 od 10:00 hod.