PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018


Hudba
Město: České Budějovice

Datum: 23.06.2018 od 20:00 hod.

Místo: Music Bar Velbloud

Cena: 100-150

 
 

Nejlepší zakončení letošního Buskers festu zažijete na After party ve Velbloudu s americkou kapelou Paramount Styles. Tuhle vypalovačku si zkrátka nemůžete nechat ujít. A navíc svou účastí přispějete na Charitu Třeboň, která dostane výtěžek ze vstupného. My se těšíme, a vy?! special guest support: Houpací koně (acoustic)

PARAMOUNT STYLES (USA)
PS je pokračováním muzikantského života dvojice Scott McCloud (kytara, zpěv) a ALEXIS FLEISIG. Oba dva definovali coby souputníci FUGAZI na začátku 90. let pojem "emo hardcore" s průkopnickou kapelou SOULSIDE (Dischord Rec.), nejhlubší stopu v encyklopedii nezávislé kytarové hudby ale zanechali v legendárních GIRLS AGAINST BOYS. V post-Nirvana boomu byli GVSB nejvíce žádaným "zbožím" a coby předkapela RAGE AGAINST THE MACHINE si užili i vyprodané stadiónové koncerty po celých US. PARAMOUNT STYLES je někdy více a někdy méně akustická kapela, v níž McCloud a Fleisig spojili síly s muzikanty z celého světa: poslední album "Distant Karma" se natáčelo v Praze a kapela ho představila na začátku listopadu v zaplněném Lucerna Music Baru na mezinárodních oslavách 50. narozeniny McClouda. Teď se PARAMOUNT STYLES vrací právě na podporu "Distant Karma".


Více o akci Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018 na webu akce


e-mail na pořadatele: ladalatka@seznam.cz
Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Létofest České Budějovice 2018

Hudba / festival / multižánrový
Výstaviště
20.07.2018 - 22.07.2018 od 16:00 hod.
vícedenní akce

 

Footfest 2018

Hudba / festival / rock - fotbal
Fotbalový stadion
20.07.2018 - 21.07.2018 od 15:00 hod.
vícedenní akce