PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Blues Amplified


Hudba / koncert / blues rock
Město: Milevsko

Datum: 23.02.2018 od 20:00 hod.

Místo: KAMENAC music art pub

 
 

Kapela Blues Amplified byla založena na jaře roku 2017 Jindřichem Musilem (Guitars) a Janem Holečkem (vocals, bass, keyb). Kapela se hlásí k inspiraci zejména americkou hudbou, od bluesmanů typu Muddy Waters, Freddie King, Buddy Guy po kapely jak například Bad Company, Cactus, Allman Brothers Band ale i Free, Trapeze a řada dalších. Právě důsledné mapování americké a britské hudební scény 70tých let značně ovlivnilo hudební myšlení Honzy a Jindry, vždy chtěli tuto skvělou hudbu nejen poslouchat ale i sami dobře dělat a navázat tak na tento, nyní obecně zanedbaný hudební proud.

Ideálního partnera našli v bubeníkovi Danovi Hubáčkovi, který se svým citlivým hraním, funkovým groovem s komplikovanými breaky, stal středobodem kapely, i z hlediska rozmístění na jevišti, a přispívá nezvyklou měrou k autentičnosti a atmosféře koncertů Blues Amplified.

Blues Amplified rozlišuje v zásadě 2polohy, a to čistě bluesovou, která zahrnuje i slavné bluesové covery a hardrockovou, kde převladá vlastní tvorba. Do vlastních skladeb hudebníci vkládají veškerý um i nastřádané zkušenosti a toto chtějí dále rozvíjet, například natáčením desky, nejlépe dlouhohrající...

Publikum, které nachází zalíbení ve staré poctivé hudbě, odchází z koncertů Blues Amplified velmi spokojeno, jako kdyby Blues Amplified byli schopni přenést tu magickou atmosféru nevídaného hudebního rozvoje 70tých let do dnešní doby, a co víc, v této hudbě pokračovat.

http://www.bluesamplified.com/


Více o akci Blues Amplified na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Jsem pěstoun

Výstava
Dům kultury Milevsko
25.03.2019 - 10.04.2019 od 15:00 hod.
vícedenní akce

 

Putovní výstava Jsem pěstoun

Výstava
Dům kultury Milevsko
25.03.2019 - 10.04.2019
vícedenní akce

 

Skleněný strop

Divadlo / Milostný trojúhelník
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
25.03.2019 od 19:00 hod.

 

Beseda s Martinem Šonkou

Ostatní / setkání / beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.03.2019 od 19:00 hod.