PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Létofest České Budějovice 2018


Hudba / festival / multižánrový




Město: České Budějovice

Datum: 20.07.2018 - 22.07.2018 od 16:00 hod.

Místo: Výstaviště

Cena: od 590,-

 
 

LÉTOFEST = osm festivalů napříč Českou republikou, akce pro celou rodinu, hvězdy československého nebe, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé a mnoho dalšího.

LÉTOFEST 2017 byl startovací ročních jednodenních festivalů s interprety jako jsou třeba Wanastowi Vjecy nebo Marek Ztracený. Doplněním byl doprovodný program v podobě exklusivní grilovacího koutku a také bohatého vyžití pro naše nejmenší.

LÉTOFEST 2018 bude už dvoudenním festivalem, který nabídne top kapely československé scény. Hlavní headlinery bude kapela Kabát, Chinaski, nebo také Wanastowi Vjecy a Mig 21.

Hlavní stage bude monstrózní. Připravujeme takové technické zázemí, které se vyrovná halovým scénám. Díky tomu se mohou návštěvníci těšit na opravdu perfektní show.

DOPROVODNÝ PROGRAM:
Family Zone, Grilování, Pomoc nadaci Můj nový život (https://projektmujnovyzivot.cz/), Soutěž autorských kapel a mnoho dalšího!


Více o akci Létofest České Budějovice 2018 na webu akce


e-mail na pořadatele: event@yashica.cz






SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Mezinárodní soutěžní výstava Foto na provázku

Výstava / Fotografie
Kino Strunkovice
06.06.2026 - 07.06.2026 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Duhové divadlo

Divadlo / festival
Divadlo Fráni Šrámka
06.06.2026 od 12:00 hod.

 

Život ptáků

Ostatní / beseda / pro děti i dospělé - interaktivní podívaná
Přírodovědné muzeum Semenec
06.06.2026 od 10:00 hod.

 

Hasičem na zkoušku!

Ostatní / setkání / hra - reall zkouška - pro děti i dospělé
Stanice HZS Tábor
06.06.2026 od 10:00 hod.