PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vertigo


Hudba / koncert / jazz - alternative
Město: Tábor

Datum: 12.10.2017 od 19:00 hod.

Místo: DON Tábor

Cena: 200 Kč

 
 

Česko-slovenská kapela pohybující se již patnáct let na kvalitativní špičce soudobé české jazzové scény. Přináší neotřelou, originální, hudbu, která sice vzešla z jazzu, ale díky kreativnímu pojetí, totálním improvizacím a sofistikovaným kompozicím zasahuje až do soudobé vážné hudby. Díky neutuchajícímu entusiasmu a nesporným hudebním kvalitám a v konstantní cestě za novou formou, novým obsahem, novým zvukem a novým výrazem nemá Vertigo (nejen) na české hudební scéně konkurenci.

Vydali šest alb, získali tři hudební ceny, na čtyři další byli nominováni, včetně jejich aktuálního alba Nononononininini, které bylo nominováno na Zlatého Anděla v kategorii Jazz a Blues.

Závrať Vám přivodí syntéza osobitých projevů jednotlivých hráčů: saxofonisty Marcela Bárty, slovenského trumpetisty Oskara Töröka, který se představuje i v roli zpěváka, pianisty (též hráče na harmonium, klávesy a elektronického kolážisty) Vojtěcha Procházky, zpěvačky a violoncellistky Dorota Barová (známé z dua Tara Fuki), kontrabasisty Rastislava Uhríka a bubeníka Daniela Šoltise.


Více o akci Vertigo na webu akce


e-mail na pořadatele: propagace@divadlotabor.cz
Rockový Koktejl v Košicích u Tábora už v pátek. Vystoupí na něm pět kapel v čele s Jaksi Taksi


V pátek 23. března se uskuteční v Domu Kultury v Košicích u Tábora Rockový koktejl. Na něj si pořadatelé přizvali několik rockových kapel, kterým vévodí známá skupina Jaksi Taksi. Před nimi ještě vystoupí Náhodný výběr, Brutální jahoda, Tommy Poser a Zelenina. Na návštěvníky kromě živé hudby čeká i koktejlový bar Saint James, populární hra Beer Pong a další vychytávky. Akce začíná ve 20:00 a vstupné na místě je 130Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Flamenco

Hudba / koncert / mimořádný kulturní zážitek
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
23.03.2018 od 17:00 hod.

 

Rockový Koktejl & Jaksi Taksi

Hudba / koncert / rock / punk
KD Košice
23.03.2018 - 24.03.2018 od 20:00 hod.
vícedenní akce

 

Krausberry

Hudba / koncert / rock - blues
Univerzita Tábor
23.03.2018 od 19:00 hod.

 

Kreativ soběslav

Ostatní / setkání / kreativní veletrh pro děti i dospělé
Kulturní dům Soběslav
23.03.2018 - 24.03.2018 od 09:00 hod.
vícedenní akce