PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Transforma 2.1


Festival / hudba - výtvarno - architektura - diskuse
Město: Tábor

Datum: 27.08.2017 od 17:00 hod.

Místo: Trafostanice u Jordánu aj.

 
 

 První festivalový víkend započneme symbolicky v prostoru zrekonstruované Trafostanice u Jordána. V pátek proběhne vernisáž site specific instalace, která vzejde z kolaborace mezi Jan Hladil a pražsko-londýnským kolektivem XYZ project, kteří se zabývají světelným designem a intermediální komunikací. Večer bude pokračovat v duchu hudebního jamu undergroundových jezdců Molly, M-N, Obelisko of light, kteří v průběhu večera spojí síly s nadějnými pražskými hudebníky Oliver Torr, Filip Asajj, Tim Roth.

Sobotní den bude probíhat paralelně u Trafostanice a Elektrocentrály Na Bydžově. Odpoledne bude naplněno grafitti jamem, programem pro děti a především závodem na kolech Alleycat. Ten bude slavnostně vyhlášen večer u Trafostanice, načež naváže Jan Těsnohlídek ml. s autorským čtením. O hudební doprovod se postarají naprosto speciální djs.

Ubytování za příznivé ceny nabízí Základní škola Bernarda Bolzana ops, Thir

Dobrovolné vstupné.


PRVNÍ VÍKEND - http://bit.ly/2uDNRYH
ALLEYCAT - http://bit.ly/2vEjOhJ
DRUHÝ VÍKEND - http://bit.ly/2vT1PD7
OPAK DISSU SHOWCASE - http://bit.ly/2uXHqvTSmuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat