PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


O kolečko víc


Hudba / koncert / benefice + punk
Město: Tábor

Datum: 02.09.2017 od 15:00 hod.

Místo: Žižkovo náměstí, Tábor

Cena: 100, - Kč na Peshatu

 
 

2. září odpoledne po roce opět na Žižkově náměstí v Táboře roztočíme kola a kolečka na podporu duševního zdraví v Táboře.
Tradičně zveme významné táborské osobnosti, aby pro nás zdolali kolečko kolem náměstí. A kdo to bude letos? Vy všichni jste osobnosti! Přijďte a podpořte nás svou jízdou!
Je Vám snad náměstí málo? Přidejte se k cyklovýletu na podporu Fokusu Tábor.
A co k tomu? Šíleně dobrá zmrzlina a koncert PESHATA na náměstí!
Čtěte dál!

Program odpoledne:
15:00 - 15:15 - sraz a první kolečko účastníků benefičního cyklovýletu, trasa cca 20 km, účastnický poplatek 50,- Kč, cíl - koncert PESHATA
15:15 - 16:30 - otvíráme benefiční půjčovnu kol a koleček a jiných vozítek na náměstí - přijďte si za zlaťák půjčit šlapadlo dle vlastního výběru a dát si pro nás o kolečko víc
17:00 - 18:30 PESHATA
během koncertu proběhne DRAŽBA - čeho? to je překvápko, ale bude to jistě stát za to

a jinak otevřený trh, povídání, setkávání, pohoda

POZOR POZOR! Jiří Hochman, majitel MOCCA CAFÉ a nejlepší zmrzlinář České republiky, nám věnuje kopec šíleně dobré zmzliny, kterou Vám nabídneme z pojízdného zmrzlinovozíku po celé odpoledne. Zmrzlinovozík startuje ve tři v Husově parku a obšťastní Vás porcí benefiční šíleně dobré zmrzliny po celé trase až na náměstí :-)

Akci finančně podporuje Město Tábor a pojišťovna Generali


Více o akci O kolečko víc na webu akce


e-mail na pořadatele: rybakova@fokustabor.cz
SMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat