PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


PašaFest


Festival / ska , punk, rock , reggae , dnb , techno ,
Město: Stádlec

Datum: 11.08.2017 - 13.08.2017 od 19:00 hod.

Místo: Fotbalové hřiště Stádlec

Cena: 100/150/200

 
 

Peshata, Volant, Five O´ clock Tea, Vasilův Rubáš, Dětský Pokojíček, Jablko Znetvořené Lidským Faktorem, Žlutý Fijalky.......... BIG FAMILI (FR), SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM (ČR+JAM), STEEN, MAKAROV, SENS, FLYPLENDER, BYZZON....

Nebojte se, že byste neměli u nás kde zaparkovat a postavit stan. Jako každý rok je dostatek plochy pro parkování i stanování v prostoru tomu vymezeném a kapacita je dostatečná. Stan si můžete postavit klidně hned u vašeho auta. Pokud chcete můžete přijet i s karavanem. My s tím nemáme problém.


Duo King Kalabash & Baron Black původem z karibského ostrova Martinik asi v Čechách fakt už nemusíme představovat. Jezdí sem pravidelně alespoň jednou za rok už od roku 2003, kdy vystoupili na 2. Reggae Meetingu a doslova si to tu zamilovali. Pánové oslavili už před několika lety 20. výročí společného působení a pak se oba věnovali vlastním sólovým projektům. Dokonce natáčeli v Praze videoklip ke své písni. Hoši k nám přijedou z reggae akce TROPICAL BEAT, který se pořádá u Borské přehrady.Letos se těšte na pořádný reggae nářez. Dorazí k nám reggaemani z Francie a to kapela BIG FAMILI (King Kalabash a Baron Black). Hoši jezdí do Čech celkem pravidelně. Hráli např. na MIGHTY SOUNDS a tentokrát hrajou na festivalu TROPICAL BEAT u Borské přehrady. Mají nové album, které vydali na konci roku 2016 pod názvem BADABAM a které nám představí i na PAŠAFESTU 2017. Pánové oslavili už před několika lety 20. výročí společného působení a pak se oba věnovali vlastním sólovým projektům. Dokonce natáčeli v Praze videoklip ke své písni.
PašaFest je letos opět bezbariérový. Umístění areálu umožňuje bezbariérový přístup a přístup pro osoby se zdravotním postižením, což se v předcházejících letech potvrdilo. Je zde plnohodnotné bezbariérové zařízení (bezbar. WC, bezbar. přístup).

fcb událost : www.facebook.com/events/1559867777359907/


Více o akci PašaFest na webu akce