PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Astronautalis a Sýček ve Frantolech


Hudba / koncert / hip hop, krautrock, alternativa
Město: Mičovice

Datum: 27.07.2017 - 28.07.2017 od 20:00 hod.

Místo: Penzion U Parádů, Frantoly 24

Cena: 150

 
 

For English info scroll down.

Rezervujte si lístky, ať nejedete zbytečně a na pátek si vemte volno v práci!! Astronautalis!!! Koncert léta ve Frantolech u Prachatic, kapacita omezená. Tenhle Amík, bez prdele totální mezinárodní hvězda alternativního hip hopu, kterej miluje ČR a vrací se sem s železnou pravidelností, zahraje poprvý na Šumavě a hned na tom nejlepším místě. Párkrát už sice vyprodal třeba Lucerna Music Bar, ale šušká se, že nejlepší koncerty dává v menších prostorech, jako je tenhle. Euforická, energická záležitost, kterou budete milovat a protancujete u ní střevíčky. Astrovi předskočí Sýček, čili kvalitně zaseto na parádní žně!

Vstup lidovejch 150, vstupenky si rezervujte předem na mým mejlu etrkalas@seznam.cz - ať pak nebrečíte, že jste se tam nedostali! Normálně předprodeje nedělám, ale tady je důvodný podezření, že bude vyprodáno.

Info o místě konání včetně mapky tady: http://uparadu.cz/
Na místě možnost stanování nebo ubytování přímo v penzionu, ohledně ubytování pište nebo volejte Lukášovi - lukashadrava@seznam.cz, +420 723 105 697.

Astronautalis will play a gig at Frantoly near Prachatice - venue: guesthouse U Parádů - on Thursday 27th of July, ticket reservation per e-mail: etrkalas@seznam.cz - limited capacity! Ticket price 150 CZK/person.

For accomodation in the guesthouse contact Lukáš at lukashadrava@seznam.cz. cell phone +420 723 105 697. There are also free places for tents in the surroundings.


Více o akci Astronautalis a Sýček ve Frantolech na webu akce


e-mail na pořadatele: etrkalas@seznam.cz