PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ragga Fucking Jungle vol. 19 w/ Fredy High


Hudba / dj / reggae - jungle - ragga
Město: České Budějovice

Datum: 17.06.2017 od 21:00 hod.

Místo: Komiks

Cena: 30

 
 

 Fredy High (Raggajungle.cz, Basscoffee)
https://www.facebook.com/FredyHigh-869979393055743/?fref=ts
https://soundcloud.com/fredyhigh

Fredy High je služebně mladým producentem a ještě mladším DJem, který je poslední dobou na scéně vidět čím dál tím více. Jeho cesta začíná posloucháním reggae hip-hopových mashupů a remixů, což ho dovádí k nainstalování DAW a prvním pokusům s hudební produkcí. Když po pár týdnech pokoušení se o slazení instrumentálky s acapellou zjišťuje, že to není jen tak, začíná zkoušet „remixování“ a náhodou vyplodí první „něcojako“ raggajungle track, který ho nakopává k dalšímu zkoušení. Toto zkoušení vykrystalizuje v remix Mikkimova songu ‚Up In The Hills‘, díky kterému se dostává do Hundreadova povědomí, s kterým vyráží na svá první vystoupení, která sklízí nemalý úspěch. Jeho talentu si brzy všímají i kluci z BassCoffee a bez větších obstrukcí ho příjímají do svých řad. Závěrem nutno zmínit, že Fredyho velkou vášní je electro-swing, což se projevuje i v jeho jungle setech, do kterých často přimíchává songy se swingovým nádechem.

LADIA RASTA & FLiNT + Fikes scratch :

FLiNT (Ragga F. Jungle)
https://www.facebook.com/pazourek.l?fref=ts
https://soundcloud.com/lukeflint
https://www.facebook.com/RFJcz/?fref=ts

Ladia Rasta (Ragga F. Jungle)
https://www.facebook.com/ladia.rasta?fref=ts
https://soundcloud.com/ladia-rasta
https://www.facebook.com/RFJcz/?fref=ts

LadiaRasta, milovník reggae vokálů a lámaného beatu se poprvé s touto hudbou setkal ještě v časech, kdy hrál legendární sound system Gardenzitty /kolem roku 2002/ ,ovšem k hraní raggajungle a dubwize se dostal až o 12let později, poté co potkal svého DNB parťáka Flinta. Rozdílnost jejich žánrového zaměření (Ladia Reggae X Flint DNB) je postupně spojila při hraní v klubu Komiks, kde nechali vzniknout pravidelné rezidentní noci Ragga Fucking Jungle, kde se střídají hosté, kteří hrají převážně raggajungle a dubwize. Další rezidentní nocí kde se angažují je Reggae Nite, kde ve spolupráci se selektorem Boldrikem zvou známé osobnosti z české reggae scény. Z účinkování na větších akcích bych se rád pochlubil festivaly : Let it Roll, Beats for Love, Reggae Area a můj srdcový Muffin festival.

 Fikes
https://www.facebook.com/djfikesMalá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večere s flétnou a klavírem - přeložené představení sezony PODZIM 2018

Hudba / Koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
21.03.2019 od 19:00 hod.

 

Velikonoční výstava

Výstava / kraslice, dekorace
Galerie 140
21.03.2019 - 28.04.2019 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Toman

Kino / film / historické drama
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
21.03.2019 od 20:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
21.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce