PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


ToulavaFest


Festival
Město: Bechyně

Datum: 17.06.2017 od 13:00 hod.

Místo: náměstí T. G. M. Bechyně

Cena: zdarma

 
 

Historicky první ToulavaFEST – putovní akce, které se zhostí každým rokem vždy jedno město nebo obec z turistické oblasti Toulava a předvedou se zde místní pivovary, výrobci, umělci i další lokální zajímavosti. Půjde tak o přehlídku regionálního folklóru, nikoli jen ve smyslu historickém, ale i ve smyslu současném. Co je naše, to se počítá.

Pro děti je připraven speciální program v parku na náměstí. Nebude chybět ani prezentace dalších regionů a měst Toulavy a tipy na výlety. Celý festival je spojen se zahájením nostalgických jízd po Křižíkově trati z Tábora do Bechyně.
13.00–13.45 Dechový orchestr Temelín
14.00 Spanilá jízda veteránů
14.15–15.00 Blaťácký soubor Vlastiboř
15.30–16.15 Domino (pěvecký sbor)
16.45–17.30 D.R.C.
18.00–18.45 Vejlet
19.15–20.00 Fylozofy Jam
20.30–21.15 Monotonic Stereotype


Více o akci ToulavaFest na webu akce


e-mail na pořadatele: program@kulturnidum.cz
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.