PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Koncert písničkářů v Kostele Sv. Rodiny


Hudba / koncert / Písničkáři
Město: České Budějovice

Datum: 24.05.2017 od 19:00 hod.

Místo: Kostel Sv.Rodiny

Cena: zdarma

 
 

NENECHTE SI UJÍT!
Vystoupení písničkářů v netradičním prostředí kostela.

Dante písničkář je Zdeněk Zajíček - minstrel, hudební básník, kytarista, textař a hráč na klávesy a theremin a v neposlední řadě je moderátorem Českého rozhlasu. Věnuje se i studiovým projektům, skládá znělky, fanfáry a ambientní hudbu. V současnosti vystupuje nejčastěji sám s dvanáctistrunnou kytarou.

Láďa Latka trio - českobudějovický písničkář, který vydal před rokem debutové album Terapie láskou. Ač začínal v undergroundové kapele a už 20 let miluje Nirvanu, vždycky měl silný vztah k písničkářství, což mu zůstalo dodnes. Vidět a slyšet bývá s houslistou Tomášem Vávrou a cajonistou Pavlem Mapache Maulem.


Více o akci Koncert písničkářů v Kostele Sv. Rodiny na webu akce


e-mail na pořadatele: ladalatka@seznam.cz
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Milan Cais: Skrytý talent

Výstava / vernisáž
Divadlo Oskara Nedbala
21.01.2022 od 18:00 hod.

 

Petr Kalandra Memory Band

Hudba / koncert / rock - folk - blues
Univerzita Tábor
21.01.2022 od 20:00 hod.