PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bros 'n' Beasts & Rituály


Hudba / Rock n Roll
Město: Tábor

Datum: 19.05.2017 od 20:00 hod.

Místo: MC ORION

Cena: 60

 
 

Domácí Bros 'n' Beasts se vrací po roce zpět do Orionu. Připravují novou desku a představí v Táboře premiérově 2 zbrusu nové songy. Společně s BNB vystoupí i táborským dobře známí Rituály, jejichž 2 členové tvořili dříve kapelu A Banquet

Bros 'n' Beasts

Bros n Beasts je pop rocková CZ/US kapela v čele s charismatickým americkým frontmanem Scott De Castro, který od roku 2003 žije v Praze. BnB vznikli v roce 2009 a již na konci roku 2010 nahráli své první album "On a Limb". Následně v roce 2012 vydali EP "Let It Be" a na podzim 2014 vydala 2. desku Living in the Now v produkci amerického producenta Geoffa Tysona. Kapela za svého působení dosáhla několika úspěchů, z nichž to nejvýraznější bylo 3.místo v největší soutěži kapel své doby v ČR - RGM Live Space. BnB se podařilo vytvořit jedinečný druh hudby, který je charakteristický svým rytmem a silnou melodií, která vás udrží zpívat celou noc. Nenechte si ujít možnost vidět tuto kapelu naživo!

Rituály
RITUÁLY jsou pražská indie-rocková skupina s českými texty v čele s Michaelem Váchou a Richardem Spilkou známých z A Banquet. Na jaře 2015 vydávají svůj druhý singl Příměří - ve spolupráci s Borisem Carloffem a začínají koncertovat. V dubnu 2016 vychází debutová deska Vsaď na černou v produkci Yardy Helešice.


Více o akci Bros 'n' Beasts & Rituály na webu akce


e-mail na pořadatele: mira@flipshop.cz