PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


HC Night - Call Tracy, Pilot Season, Homesick


Hudba / koncert / hc - punk
Město: Písek

Datum: 13.05.2017 od 20:00 hod.

Místo: Music club Divadelka

 
 

 Od lednové HC Night uběhl zase nějakej ten pátek a nám to samozřejmě nedá spát. Proto pro Vás v květnu opět připravujeme solidní nálož z české pop-punk/HC kotliny! Neváhejte a doražte :)

Call Tracy určitě netřeba představovat. Tahle banda u nás nepochybně patří mezi pop-punkovou špici. Jejich energetická a zároveň i trochu melancholická hudba ve stylu Story So Far Vás zaručeně dostane. Svoje kvality nedávno potvrdili i songem Wallflower k připravovanému EP. Tuhle věc si rozhodně nenechte ujít!
https://www.youtube.com/watch?v=x8E4dCzIrbM

Pilot Season je budějovická parta, která poměrně nedávno vznikla na základech pop-punkové bandy Another Fake Heroes. Její výrazné ambice, ale byby znát už na jejich prvním EP. Kluci míří strmě nahoru, což dokazují i jejich poslední hudební počiny v podobě songu Morning Promises nebo nejnovější pecky Grinding Teeth. Videoklip k ní kapela natočila během své kanadské tour v minulém roce. Tak co, těšíte se?
https://www.youtube.com/watch?v=aUSKuFa72lUSmuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.

 

DON živě | Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.