PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dog Eat Dog (USA) - Brand new breed tour, support: Herdek Filek


Hudba / koncert / crossover
Město: Strakonice

Datum: 28.04.2017 od 20:00 hod.

Místo: Městské kulturní středisko Strakonice

 
 

 Legendární americká hardcore / punk / rapmetalová formace Dog Eat Dog vydává nové EP a míří na „Brand New Breed 2017 Tour“!

Dnes již kultovní DOG EAT DOG jsou bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel vůbec.
Vznikli v roce 1990 a jako jedni z prvních zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-LP ´Warrant´ a hned v roce 1994 své první velké a veleúspěšné album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učarovaly všem. V roce 1996 vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees).
V roce 1999 DOG EAT DOG vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně.
Poté, v roce 2002, skupina vydala´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce
2006 DOG EAT DOG vydali ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion.
Kapela ráda slaví, a proto už bylo na čase mít po 25.letém výročí jejího vzniku další pádný důvod k oslavám. Nebude jím nic menšího, než nové EP, které kapela přesně po deseti letech od posledního počinu právě intenzivně připravuje! EP bude obsahovat 4 nové songy a kapela s ním vyrazí na jarní klubové a letní festivalové turné pod názvem ´Brand New Breed 2017 Tour“. Ke všem 4 songům budou natočený také videoklipy. Ani to ale není všechno, DOG EAT DOG mají v plánu se během roku 2017 do studia zavřít ještě několikrát a natočit další nové věci!
Na´Brand New Breed 2017 Tour´DOG EAT DOG samozřejmě zavítají i k nám do Čech, kde se díky obřímu zástupu fanoušků a konstantně úspěšným a vyprodaným koncertům cítí už jako doma. Čekejte průřez celou tvorbou až po nové pecky a notnou porci energie a skvělé atmosféry, pro které jsou vystoupení DOG EAT DOG známa jako jedna z nejlepších živých vůbec.

Rok 2017 tak nakonec nebude pro DOG EAT DOG jen další jubileum, ale dost možná jím nastartuje zbrusu nová éra této legendární kapely! O tom se nakonec můžete přesvědčit naživo právě u nás ve Strakonicích v domě kultury.
Jako support vystoupí strakonická parta Herdek Filek.

Vstupenky 350,-
předprodej: pokladny Měks Strakonice a kino OKO Strakonice
O spuštěni předprodeje Vás budeme informovat.


Více o akci Dog Eat Dog (USA) - Brand new breed tour, support: Herdek Filek na webu akce