PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Timber Rattle (USA) + Tomtom


Hudba / koncert
Město: České Budějovice

Datum: 02.04.2017 od 19:00 hod.

Místo: Široko

 
 


Speciální nedělní dvojkoncert pod širým nebem na zahrádce kavárny Široko ve vnitrobloku!

Neděle 02 04 2017 / 19 00
Timber Rattle USA
Tomtom CZ

Široko café
Široká 19
České Budějovice
Vstupné 150 Kč
www.ostinato.cz
facebook event

V případě přízně počasí proběhne koncert venku na zahrádce kavárny ve vnitrobloku, v případě nepřízně uvnitř kavárny ! Rezervujte si prosim svoje místo na: info@ostinato.cz


Timber Rattle USA
Počátky Timber Rattle sahají do roku 2009, kdy se ve studiu v Seattle potkali Adam Parks a Brian Markham, který se motali kolem kapel A Story of Rats', Land What Land a Ear Venom. Zjistili mimo jiné, že kromě hudby je spojuje i rodná hrouda - narodili se v Blue Ridge Mountains v jihozápadní Virginii jen několik mil od sebe. Hudbu ale spolu začali dělat až po přestěhování do New Yorku, kde Markham začal zároveň hrát s Ancient Sky. První deska Timber Rattle se jmenovala "Nature in Darkness", vyšla v roce 2010, od té doby stihli ještě jedno EP a dvě další desky. Timber Rattle v současnosti tvoří kromě Parkse ještě Jarrell Puryear a Jonny Tunnell. Hudbu Timber Rattle dokonale vystihují následující slova: "devotional chant doom drone folk pastoral psyche Ithaca".

bandcamp:
https://timberrattle.bandcamp.com/

Tomtom CZ
Velmi speciální vystoupení Tomáše Kopáčka a Tomáše Sokolíka (oba mimojiné členové kapely India a tisíce dalších vyjímečných projektů)


video:
https://www.youtube.com/watch?v=R-c1mSYD4Do
https://www.youtube.com/watch?v=hdchJU8c8f8
https://vimeo.com/90398048
https://www.youtube.com/watch?v=l6EHj1jPOBo