PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vltava open 2017


Festival
Město: Týn nad Vltavou

Datum: 20.05.2017 - 21.05.2017 od 13:00 hod.

Místo: parkoviště pod kostelem, park na nábřeží

Cena: Vstup zdarma

 
 

BAV SE JAKO KAPITÁN na 7. ročníku festivalu Vltava Open 2017!
Den plný zábavy pro všechny, plavby lodí a koncertu.
Letos zahájíme plavební sezónu ve velkém stylu. Festival je spojen s akcí slavnostního otevírání plavební komory na jezu v Hněvkovicích.
________________________________________________________________

MUCHA ~ JIŘÍ SCHMITZER

JOHN WOLFHOOKER ~ NAKED PROFESSORS

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ČESKÉHO ROZHLASU ČESKÉ BUDĚJOVICE S KONCERTEM KAPELY EPYDEMYE
________________________________________________________________

ZAŽIJ VLTAVU se vším, co k ní patří.
Hlavní program se odehraje v Týně nad Vltavou, kde proběhne slavnostní zahájení plavební sezóny se symbolickým odemknutím řeky a doprovodný program plný lodí, hudby, filmu, divadla, umění a hlavně zábavy pro všechny.
Vltava bude žít i na dalších místech: z Českých Budějovic vyražte lodí na Hlubokou, kde je dětský den; pak pokračujte do Purkarce, kde si prohlédněte Muzeum voroplavby a než dorazíte do Týna, zastavte se na exkurzi na vodním díle Hněvkovice a také na zbrusu nové plavební komoře na hněvkovickém jezu, kde bude probíhat také zábavný program ke slavnostnímu otevření.

JAK se dostaneš na festival?
Lodí/autobusem/autem/na kole/pěšky. V Českých Budějovicích se můžeš nalodit a nechat se odvézt až do Týna. Vezmi si s sebou kolo a část cesty pojmi jako cyklovýlet. Zpátky vás v odpoledních hodinách odveze loď, později noční cyklobus!

Podrobný program se dozvíš již brzy, tak nezapomeň sledovat naši stránku Vltava OPEN (OFFICIAL)

#vltavaopen2017 #bavsejakokapitan #zazijvltavu


Více o akci Vltava open 2017 na webu akce


e-mail na pořadatele: info@inregio.cz
Smuténka: Ve věku nedožitých 60 let zemřel Coolio

 Ve věku 59 let zemřel americký rapper Coolio. Hudebník se prosadil zejména hitem Gangsta's Paradise, za nějž získal cenu Grammy a který zněl filmem Nebezpečné myšlenky. Podle Cooliova manažera Jareze Poseyho by mohlo jít o infarkt. Coolio byl 90. letech jednou z největších osobností hiphopové scény. Jako herec se objevil např. ve filmech Batman a Robin (1997), Jak dobýt Hollywood (1997), Skousni to! (2001), Dracula 3000 (2004) či v seriálech Sabrina – mladá čarodějnice, Chůva k pohledání, Joey, Čarodějky a Futurama, kde nadaboval postavu Kwanzaabota. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat