PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Přírodní škola, aneb výchova jako dobrodružná cesta...


Ostatní / přednáška
Město: Tábor

Datum: 28.03.2017 od 18:00 hod.

Místo: Baobab-dílna

 
 

Přírodní škola, aneb výchova jako dobrodružná cesta...

Jak vznikala v džungli 90. let netradiční škola a jak si klestila svoji cestu? Co nejvíce ohrožuje alternativní školství? Jaké jsou zkušenosti s žákovskou samosprávou? Jsou kluci a holky schopni připravovat a organizovat program pro vrstevníky? Je cestou volná nebo demokratická škola a co si před tím představit? Jaké jsou zkušenosti s prací věkově smíšených skupin ve škole? Bude škola budoucnosti za monitory nebo uprostřed lesa?

Na další i podobné otázky se pokusí odpovědět kluci a holky z netradičního Gymnázia Přírodní škola spolu se svým učitelem a zakladatelem školy Františkem Tichým. Škola funguje již od roku 1993 a pomáhá k rozjezdu podobným projektům.


Více o akci Přírodní škola, aneb výchova jako dobrodružná cesta... na webu akce
Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Perfect Days

Divadlo / svižná komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
24.10.2018 od 19:00 hod.

 

Univerzita třetího věku

Ostatní
Dům kultury Milevsko
24.10.2018 od 18:00 hod.

 

Fotojatka 2018

Kino / film / fotografie - promítání - přednášky
Kino Kotva
24.10.2018