PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Večer s Oskarem Nedbalem


Hudba / Písně, operetní árie
Město: Tábor

Datum: 02.04.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Cena: 90 Kč

 
 

Písně, operetní árie ve scénickém zpracování a instrumentální skladby z tvorby táborského rodáka v podání studentů 3. – 6. ročníku Konzervatoře České Budějovice (M. Hůlová, K. Charvátová, J. Panenková, A. Pavlíková, M. Šimková, T. Maliniak, R. Martinec, F. Talíř) pod vedením Dagmar Volfové, sólistky opery Jihočeského divadla za klavírního doprovodu Dr. Věry Bauerové. V instrumentálních vstupech zahrají klavírista Adam Závodský a houslista Václav Pelouch.
Koncert se koná ve spolupráci s Mezinárodní společností Oskara Nedbala se sídlem v Táboře, jejíž předsedkyně Dr. Ludmila Peřinová bude večerem provázet.
Již prodeji!


Více o akci Večer s Oskarem Nedbalem na webu akce


e-mail na pořadatele: propagace@divadlotabor.cz
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Toxymoron D&B Madness w. OLIVAZ & BASSHEADZ

Hudba / dj / dnb
K2 klub
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Roman Dragoun & HIS ANGELS

Hudba / koncert / rock - funk
Pod Čarou
21.01.2022 od 20:00 hod.