PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tim Mitchell Band


Hudba / koncert / blues - gospel - funk - rock
Město: Písek

Datum: 15.03.2017 od 19:00 hod.

Místo: Kulturní dům

Cena: 150 Kč

 
 

Tim Mitchell je výraznou osobností zahraniční hudební rhythm&bluesové scény.
Kromě špičkového originálního způsobu hry na elektrickou kytaru velmi dobře ovládá i baskytaru, bicí a klávesy. Pochází z Oklahomy, z velké muzikantské rodiny, což se projevilo v jeho multiinstrumentalismu. Během své hudební kariéry spolupracoval s takovými hvězdami jako Carlos Santana, Buddy Guy nebo Prince, které střídavě doprovázel na jejich turné.

Tim Mitchell je skvělý zpěvák a hudebník, který dodává svůj vlastní osobitý dotek každé písni z velké škály blues, funk, gospel, R&B či soul a přináší jedinečnou a přesto známou hudbu, která těší srdce a uši po celém světě.

Do Písku zavítá tento mimořádný zpěvák ve středu 15. března. Koncert začíná od 19 hodin v Kulturním domě.


Více o akci Tim Mitchell Band na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat