PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kohout plaší smrt + PVA + Pirates of the Pubs


Hudba / koncert / punk - celtic
Město: České Budějovice

Datum: 11.02.2017 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud

 
 

 Kohout plaší smrt
http://bandzone.cz/kohoutplasismrt
Netřeba představovati tyto Liberecké bardy. Pro píseň nejdou daleko a není radno si s nimi dopřávat. Jak vás totiž jen jednou kohoutí dráp dostane do své moci, tancovat už nikdy nepřestanete. I když to Kohouti válí na prknech co znamenají svět už víc než dvacet let, u nás na jihu jsou jejich stopy spíš vzáctností. Takže je třeba si je vychutnat do posledního pírka!!!

PVA
http://bandzone.cz/pva
Plzeňská punkrocková legenda. I když tahle parta alkohudebníků dlohou nehrála, vrací se na pódia v plné síle!

Pirates of the Pubs
http://bandzone.cz/piratesofthepubs
Když na temně hnědý dubový bar steče karamelově hustá pěna z orosené sklenice Guinessu a místností se začnou rozléhat řízný kytarový riffy a líbezný tóny houslí, dobře víš, co bude následovat. Pirates of the pubs! Parta barových povalečů, co se zvedne od sklenky, jen když jdou řvát do mikrofonů a v tu chvíli už je jasný, že nemá cenu si sedat. Tahle párty bude veliká a dřív než ráno se z parketu neodlepíš. Tak na nic nečekej, popadni nejbližší zrzavou krásku a přidej se k nám. Život je krátkej a my nehodláme čekat na jeho konec! Whiskey poteče proudem a ředit se bude rumem, irská flétna bude hrát pořád dokola a ten, kdo nezvládne držet tempo s harmonikou, skončí pod stolem. Takový jsme my - Pirates of the Pubs. Tak Slainte a vítr do plachet!Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.