PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Listování - kafe a cigárko


Divadlo / scénické čtení
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 22.02.2017 od 20:00 hod.

Místo: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Cena: 100 Kč

 
 

Historky z hereckého podsvětí – Marie Doležalová si začala psát blog, jen tak pro radost a pro své kolegy z divadla, aby je pobavila. Ale záhy Kafe a cigárko začalo bavit lidi mnohem víc, než by se Marie nadála. Taky za něj získala cenu Magnesia Litera. Ty nejlepší glosy s podtitulem Historky z hereckého podsvětí vyšly knižně. A pro LiStOVáNí je to rozhodně výzva, která slibuje netradiční zábavný večer. A víte co je na psaní Marušky ze všeho nejlepší? Že si dovede udělat legraci hlavně sama ze sebe.
Účinkují: Barbora Jánová a Gustav Hašek, k prodeji kniha podepsaná Marií Doležalovou (z ceny 320 Kč jde 20 Kč na Nadační fond Pomozte dětem).
Víceúčelový sál KD od 20 hodin, vstupné 100 Kč.


Více o akci Listování - kafe a cigárko na webu akce


e-mail na pořadatele: film@kd-veseli.cz
SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrhám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrhám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

Hudba / koncert / rock
Městské divadlo Český Krumlov
19.05.2022 od 19:30 hod.