PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


VI. Strkovský motoskijoring


Sport / moto sport
Město: Planá nad Lužnicí

Datum: 28.01.2017 od 10:00 hod.

Místo: Za sběrným dvorem

 
 

 Všichni jste srdečně zváni na VI. Strkovský motoskijoring, který se bude konat 28. ledna 2017 za sběrným dvorem v Plané nad Lužnicí.

Občersvení zajištěno

PROGRAM:
10:00 - 10:30 registrace posádky
10:00 trénink
13:00 hlavní závod
Doprovodný program: závody dětských i dospělých čtyřkolek, jízda buginySMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrhám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrhám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

Hudba / koncert / rock
Městské divadlo Český Krumlov
19.05.2022 od 19:30 hod.