PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty


Divadlo
Město: Písek

Datum: 08.02.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Fráňi Šrámka, Písek

Cena: od 130

 
 

 Po roce a čtyřech dnech se do Divadla Fráni Šrámka vrací Ladislav Zibura. Po svých „40 dní pěšky do Jeruzaléma“ přichází s novou show – „Pěšky mezi buddhisty a komunisty“…

~

24letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vypravil do Himálaje, neprobádaných údolí čínských řek a zapadlých nepálských vesnic. Ať už ho zrovna zatýká policie, trpí vysokohorskou nemocí nebo zachraňuje lidský život, princ Ládík vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho 1500 kilometrů dlouhé pěší výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte ale žádné popisy památek. Projekce je o Číňanech, Nepálcích a jejich životech.

~

Přestože je Ladislavovi teprve 24 let, na pěších poutích po světě už nachodil přes 5 000 kilometrů. V Česku si mezitím užíval klidného vysokoškolského života a nikdo se o jeho cesty nezajímal. Vloni ho ale kamarádi přemluvili, ať o poutích udělá projekci. Nakonec vyprodal kino a nátlak publika vyústil až v turné po 80 městech České republiky a Slovenska. Ladislav o jedné ze svých cest vloni napsal knihu „40 dní pěšky do Jeruzaléma“, která se nešťastnou shodou náhod stala bestsellerem. Nahrál také audioknihu, kterou nechtěl nikdo. Aby ze sebe smyl hanbu nezdařeného díla, zneuznaný autor v létě na tři měsíce zmizel do Číny a Nepálu. Překvapivě přežil a vrátil se. Nyní vyráží na turné po republice znovu. Všechny ty projekce ho totiž neobyčejně bavily.

Délka akce: 110 minut
Datum lokální premiéry: 8. únor 2017


Více o akci Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty na webu akce