PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Týnfest 2016


Hudba / festival / rock - hc- metal
Město: Týn nad Vltavou

Datum: 17.12.2016 od 18:00 hod.

Místo: MDK Sokolovna

 
 

 Holy Moses je charakteristická svým typickým thrashovým zvukem, ale především charismatickou zpěvačkou. Sabina Clasen se dá nazývat vysokoškolskou profesorkou Angely z Arch Enemy, Candace Kucsulain z Walls of Jericho a dalších dnešních hvězd, které se v metalu proslavili svým originálním hlasem. Sabina svůj styl brousí už od roku 1981! Holy Moses za tu doby vydali 11 alb, vystřídali 9 bubeníků a jejich běsnění zná nejen celá Evropa. Kromě legendárních festivalů jako Dynamo Open Air v Holandsku, Wacken v Německu a mnoha dalších zažívá jejich nájezdy i třeba Jižní Korea, nebo Japonsko. V letošním roce se o atmosféru jejich nadupaného vystoupení podělíme např. s USA. Pro Týn nad Vltavou bude takováto událost naprostou premiérou.

Meresiew: ze sousedního Tábora pocházejí kapela je u nás známá velice dobře a to nejen proto, že frontmen je z Týna. Mydlí svůj hardcore/metal už od roku 2008 a novinkou je klip „Them“ z dubna letošního roku.
www.bandzone.cz/meresiew

Cruadalach: některé kapely jsou tří, jiné čtyř, nebo pětičlenné. Pražský Cruadalach jich má pro jistotu rovnou osm. Hraje totiž tzv. pagan metal. Jinak též folk/metal. Kapela má za sebou 3 alba a letos ji nakoply mimo jiné dvě změny v sestavě.
www.bandzone.cz/cruadalach

Murder inc.: klasický, rychlostní thrash. Břinkat to rychleji a ještě rychleji, to je to, o co tady jde. A komu se to nelíbí, ten nám může vlézt na hrb, vzkazuje tato mladá kapela z Berouna.
www.bandzone.cz/murderinc

A5: momentálně se chystá zkompletovat materiál na novou nahrávku. Thrash/metalcore, který A5 produkuje se dočkal posledního záznamu v roce 2013. Letos nám předvede něco ze svých novinek.
www.bandzone.cz/a5

Animal Hate: poslední do party je tato domažlická varianta death metalu. V loňském roce natočili nahrávku, kterou si můžete celou stáhnout na jejich bandzone profilu.
www.bandzone.cz/animalhate1


Více o akci Týnfest 2016 na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Jiří Peňás/Den architektury

Ostatní / setkání / autorské čtení
Kavárna a knihkupectví Jednota
01.10.2022 od 18:00 hod.

 

Den architektury 2022

Ostatní / Architektura
kašna na Žižkově náměstí
01.10.2022 od 14:00 hod.

 

Dětská burza a bleší trh

Pro děti
Dům kultury Milevsko
01.10.2022

 

Den architektury

Festival
Jižní Čechy
01.10.2022 - 02.10.2022 od 09:00 hod.
vícedenní akce