PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jungle Expedition - Bifidus Aktif


Hudba / dj / dnb




Město: Písek

Datum: 09.12.2016 od 20:00 hod.

Místo: Divadélka

Cena: 80

 
 

 Pokračování úspěšné serie Jungle Expedition, tentokrát posílí Soundpolis Djs...DJ BIFIDUS AKTIF...Jedna z největších osobností Dnb v ČR..


Djs:
BIFIDUS AKTIF (Letitroll.cz)
https://www.facebook.com/bif.aktif/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=fonccZTg6Vw
https://soundcloud.com/eatbrain/eatbrain-podcast-032-by-bifidus-aktif
Bifidus Aktif se o drum'n'bass zajímal několik let, ale až poté, co se dostal k psaní pro Shadowbox, ho známost s ostatními DJs v čele s Akirou nakopla k nastartování závislosti na shánění, kupování a honění vinylů na gramcích. Na přelomu let 2004/2005 si je začal osahávat a brzy na to už své placky roztáčel v klubech v západních Čechách a v Praze.

Za své tří leté DJské působení procestoval velkou část Čech a Slovenska a zahrál si i po boku několika světových DJských es. Ve svých setech dává přednost modernímu tanečnímu zvuku (Pendulum, Sub Focus, State Of Mind), který kombinuje s liquid funkem i tech stepem (Kemal, Stakka + Skynet, Noisia); v jeho bagu však nechybí ani zasněné, atmosferické a deep tracky například z labelu Subtitles.

Tao Maffa
Johny Player
Thinngy


Více o akci Jungle Expedition - Bifidus Aktif na webu akce






Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Footfest 2025

Festival / pop, rock, pop-rock, metal, elektronická hudba
Želeč, fotbalové hřiště
18.07.2025 - 20.07.2025 od 14:30 hod.
vícedenní akce

 

K2 360/ TOXYMORON D&B MADNESS & BEATZ.CZ DJs

Hudba / dj
Sokolský ostrov
18.07.2025 od 17:00 hod.

 

Velká prázdninová Diskotéka

Hudba / party / Disco/rock/oldies
Letní parket Ražice
18.07.2025 od 20:00 hod.

 

Žíznivej Slim + hosté

Hudba / koncert / rnr - country - folk
Malý Jordán kemp
18.07.2025 od 19:00 hod.