PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Padesát odstínů temnoty


Kino / film / jiný / erotický
Město: Písek

Datum: 09.02.2017 od 17:30 hod.

Místo: Kino Portyč, Písek

Cena: 150

 
 

 VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OČEKÁVANÝ FILMOVÝ HIT ROKU 2017. ZA VÁNOČNÍ CENU Kč 130,- VČETNĚ DÁRKOVÉHO POUKAZU. V PRODEJI U VŠECH POKLADEN CENTRA KULTURY MĚSTA PÍSEK.

Jamie Dornan a Dakota Johnson se vracejí jako Christian Grey a Anastasia Steeleová v Padesáti odstínech temnoty, druhé kapitole milostného příběhu, který vychází z celosvětového knižního fenoménu. Začínat bude přesně tam, kde skončil jeho předchůdce, tedy film, který celosvětově vydělal přes 560 miliónů dolarů. Už na Valentýna 2017 se budete moci ponořit do vyprávění, jež bude ještě o odstín temnější.

Odmítnutý Christian Grey se pokusí přimět obezřetnou Anastasii k obnovení vztahu. Ta souhlasí jen pod podmínkou, že se zcela změní pravidla, na kterých dosud fungoval. Ve chvíli, kdy se mezi nimi začne obnovovat důvěra a do jejich soužití se vrátí stabilita, začnou se kolem nich motat temné stíny z Christianovy minulosti. Jejich cílem je zničit společnou budoucnost páru.

Spolu s Jamiem Dornanem a Dakotou Johnson se vracejí I oscarová Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora a Max Martini. V pokračování se k nim připojí oscarová Kim Basinger.

Padesát odstínů temnoty režíruje James Foley (Domek z karet) pod bedlivým dohledem autorky předlohy E. L. James.


Více o akci Padesát odstínů temnoty na webu akce