PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Adventní trhy a rozsvícení vánočního stromu


Ostatní
Město: Slavonice

Datum: 27.11.2016 od 13:00 hod.

Místo: Slavonice

Cena: volné

 
 

V neděli 27. 11. 2016 se od 13 hodin uskuteční jarmark na náměstí Míru a ve Spolkovém domě. Zakoupit si budete moci vánoční punč, řemeslné výrobky, dárky a další. Zajištěno bude občerstvení, ve Spolkovém domě se budou nacházet vánoční dílny a letošní novinkou budou živá zvířátka.
Srdečně zvou pořadatelé - Slavonická renesanční společnost z. s., město Slavonice, Spolkový dům Slavonice a ZŠ ve Slavonicích.

PROGRAM:
----------------------------------------------
14:00 - My, vrabčáci - divadelní studio Tyláček
15:00 - O statečném Zebovi - dramatický kroužek při ZŠ Slavonice
15:45 - Podivuhodné Vánoce - divadlo U plotny
16:50 - zpívání dětí ze ZŠ ve Slavonicích
17:00 - rozsvícení vánočního stromu, proslov starosty města


Více o akci Adventní trhy a rozsvícení vánočního stromu na webu akce


e-mail na pořadatele: zchadimova@atlas.cz
SMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat