PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Výroba barefoot mokasínů


Ostatní
Město: Blatná

Datum: 17.11.2016 od 09:00 hod.

Místo: Ateliér, KCAZ

 
 

 Na kurzu si vyrobíte papírovou formu přímo na svoji nohu. Z formy si vykreslíte střih, podle kterého si ručně ušijete svoje botky. Budeme šít přesně ten typ, který je na fotkách. Materiál je třísločiněná hovězí kůže (1,8 - 2 mm). Kůži si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr asi z 20ti barev. Na podrážku použijeme obuvnické plotny - výběr z několika barev, dezénů i tloušťky. Práce nám zabere 8 - 10 hodin. V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Pronájem místa, kde se akce bude konat, v ceně není. Předem vybírám zálohu 500 Kč na osobu jako závazné potvrzení přihlášky. Cena kurzu 1600 Kč. Lektorka Bohumila Brůnová


č.ú.2977570073/0800
Prosím, nezapoměňte mi do zprávy k platbě napsat Blatná a datum konání kurzu, abych věděla, kam si mám platbu přiřadit. Děkuji.

Aby se kurz mohl konat, je třeba, aby se sešlo 6 - 8 zájemců.
V případě, že se kurz nebude pro malou účast konat, jsou zálohy vratné.


Více o akci Výroba barefoot mokasínů na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat