PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dětský den s Kašpárkem v rohlíku


Divadlo / pro děti / koncert bejbypanku
Město: Tábor

Datum: 17.11.2016 od 15:00 hod.

Místo: Hotel Palcát

Cena: předprodej děti 180/dospělí 21

 
 

Velký dětský den s koncertem kapely Kašpárek v rohlíku.

Zábavné odpoledne plné vyrábění, zlobení, skákání a řádění na koncertu bejbypankové kapely, kterou si užijí děti i jejich rodiče. Čeká Vás výroba kytar, pankové účesy pro malé i velké, tetování, Hovínková dílna a výrobky, co se dají na koncertě pěkně papat a další bláznivé disciplíny.

A Kašpárek v rohlíku? Kapela pro rodiče s dětmi, kteří si to chtějí užít dohromady, společně si zablbnout a vyhledávají kvalitní hudbu pro sebe i své děti. Takže číra nasadit a čile dorazit!

Kašpárek se na Vás bude těšit 17.11 od 15:00 v Hotelu Palcát v Táboře.
Vstupné v předprodeji: děti 180,- Kč, dospělí 210,- Kč, na místě děti 220,- Kč, dospělí 250,- Kč. Rodinné vstupné 690,- kč.

Předprodej v Hotelu Palcát a v Infocentru, Žižkovo náměstí Tábor.
Rezervace možná na tel: 777 233 957.

e-mail na pořadatele: vanyskova@centrum.cz
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.

 

DON živě | Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.