PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Damn City


Hudba / taneční zábava
Město: České Budějovice

Datum: 27.10.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC Fabrika, Jeronýmova 169/6A

Cena: 120

 
 

 DAMN CITY je italská hardcore kapela, fungující od roku 2011. Pokud si libuješ v kapelách jako Madball, Terror, nebo Sick of it All, tak přesně zde si přijdeš na své. Pánové mají za sebou celou radu skvělých akcí, několik evropských tour, tři plnohodnotné nahrávky ( čtvrtá je na cestě letošní rok ). 100% hardcore show v pozitivním duchu a řádu tohoto žánru !!!
www.facebook.com/damncity

BACKFIST v ČB zná každý ! Liberecká mašina hc toho nejhrubšího zrna, těžkotonážní, přímočarý, nekompromisní. Kdo byl na jejich vystoupení v rámci Dead End festivalu 2014, nebo na poslední oslavě narozenin našeho klubu ( září 2015 ), moc dobře ví, že tihle severočeši to myslí naprosto vážně !
www.facebook.com/backfisthc

OVERLOADED je domácí pětice zabijáků, které v našem klubu určitě netřeba hlouběji představovat. Pánové se vrací na fabrikářská prkna, aby svým nasraným hardcorem rozrpoudili krev v žilách všem přítomným.
www.facebook.com/band.Overloaded

Čtvrtá a poslední parta, která bude součástí tohoto mejdanu, jsou písečtí SAIL THIS SHIP TOGETHER, kteří se od old school hardcore dostali až k nekompromisnímu beatdownu ! Klukům letos vychází nová deska, aktivně jezdí po republice a jejich jméno pomalu ale jistě stoupá výš, mezi české stálice tohoto žánru !
www.bandzone.cz/sailthisshiptogether
_________________________________________________


Více o akci Damn City na webu akce