PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jan Nedvěd


Hudba / koncert / folk
Město: Třeboň

Datum: 14.10.2016 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo J.K. Tyla

 
 

 Třeboň 14.10 - Honza Nedvěd
se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium!!!!
Našeho předního a nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí v čítankách i děti ve školách.
Letos oslaví Honza 50 let na pódiu. Hrál v různých formacích a i různé žánry, než se ustálil ve své typické písničkářské poloze, kterou znají všichni, kteří se alespoň občas setkají se svými přáteli v lese, na trempu, potlachu, nebo jen tak při nějakém muzicírování. Za to dobu vydal přes 20 desek.
Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se však rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání svých fanoušků. Na podzim plánuje nové CD a s ním i spojené turné po České i Slovenské republice. Práce a zkoušení s kapelou je v plném proudu a Honza se těší na své diváky.
Těšíme se na setkání více na www.okolotrebone.cz


Více o akci Jan Nedvěd na webu akce
Legendární Krausberry zahrají v Táboře

Koncert legendární kapely Krausberry s frontmanem Martinem Krausem se po roce koná v Táboře. Na sále bývalé Jihočeské univerzity, v Centru Univerzita, vystoupí celá kapela. Start koncertu je ve 20 hodin. Vstupné v předprodeji je 300, na místě 350 korun. Předprodej běží v restauraci Cadillac Café & Restaurant v objektu Centrum Univerzita Tábor. (dap) 

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Krausberry

Hudba / koncert / rock, blues
Univerzita Tábor
22.03.2019 od 20:00 hod.

 

Benefiční koncert pro Jarikhandu, Z.S.

Hudba / koncert / punk - hc - metal - r&r
MC Fabrika
22.03.2019 od 20:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
22.03.2019 od 08:00 hod.

 

Hudební sklepy - Milostné vzpomínky na čp. 8

Hudba / koncert
Milevsko - Galerie M
22.03.2019 od 19:30 hod.