PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Odpad fest 2016 - první podzimní


Hudba / festival
Město: České Budějovice

Datum: 12.10.2016 od 16:00 hod.

Místo: Jihočeská univerzita

 
 

 Každý rok se scházíme, abychom uklidili město a šli příladem těm, kdo ještě netřídí, hází vajgly na zem a ke koši jim to přijde daleko. My jsme ti, kdo tu chtějí mít čisto a jsou ochotní kvůli tomu popojít pár kroků a ohnout hřbet.

Přijďte nám ve středu pomoct s úklidem. Dostanete rukavici, pytel a za odměnu pak VIP pásek na koncert u kolejí. Zahrají
Lekses
Ebony
OMG WTF

Projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.


Více o akci Odpad fest 2016 - první podzimní na webu akce


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.