PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bonsai č.3 a Spadané listí


Hudba / koncert / folk rock
Město: Tábor

Datum: 21.10.2016 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala

 
 

 Osmnáctiletá českobudějovická skupina hraje folk s violoncellem. Přiveze nové CD Z dlouhých poutí a písničky o městech (ne)šťastných lásek, rozmilovaných srdcích i o voňavých náladách z tónů.

Táborské trio nemá rádo řazení do jakékoliv hudební škatulky. Jeho členové hrají a vyprávějí příběhy odposlouchané i zažité. Skládají mozaiky z hudebních témat a z kaleidoskopu slov, které jim utkvěly v paměti na koncertních cestách.Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Perfect Days

Divadlo / svižná komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
24.10.2018 od 19:00 hod.

 

Univerzita třetího věku

Ostatní
Dům kultury Milevsko
24.10.2018 od 18:00 hod.

 

Fotojatka 2018

Kino / film / fotografie - promítání - přednášky
Kino Kotva
24.10.2018