PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Backwards ~ Beatles legends


Hudba / The Beatles
Město: Písek

Datum: 21.11.2016 od 19:30 hod.

Místo: Divadlo Fráni Šrámka

Cena: 350 Kč

 
 

Po velmi úspěšném loňském turné, které bylo výroční, se košická kapely The Backwards tak, jak se stalo již letitou tradicí, chystá na své podzimní turné. Kapela, která se tvorbě slavných The Beatles věnuje již přes 20 let tentokrát zavítá do osmi míst v České republice.

Úspěch bandu, který je bezesporu jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003.

Známými se stali také díky účinkování v hudebně - zábavných pořadech všech našich i slovenských televizí. O jejich kvalitě také svědčí několik hudebně-divadelních projektů, ve kterých ztvárnili své slavné hudební vzory na scénách Divadla Spirála v Praze, Nové scény v Bratislavě a Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Kromě několika turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku kapela také hrála ve Velké Británii, Polsku, Holansku, Španělsku, Rakousku a dalších zemích. Kapela také koncertovala v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles.

The Backwards nemají pouze dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají také na image, stage look, souhru a produkci. Pro znalce a muzikanty je také nesmírně přitažlivý fakt, že kapela pro co nejvěrnější zvuk používá stejnou hudební aparaturu a modely hudebních nástrojů kvalitních značek jako Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig atd.

V rámci aktuálního Tour 2016 se představí se svojí hudebně - vizuální show BEATLES LEGENDS, která mapuje celé období tvorby legendárních Beatles. Od radostných začátků plných osvědčených hitů období Beatlemánie přechází ve 2. části ke skladbám z alb Rubber Soul a Revolver. Ve 3. části diváci uslyší hudebně vyzrálé a na interpretaci náročné hity z alb Sgt. Pepper´s a Magical Mystery Tour a nakonec písně z období „Abbey Road“ (Let It Be, Hey Jude, Something, Here Comes The Sun, Ob-la-di Ob-la-da, atd.). Jsou to skladby, které The Beatles nikdy naživo nehráli z důvodu náročnosti jejich provedení. Součástí programu je také několik kostýmových převleků. Délka programu - 2,5 hod s přestávkou.

Strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles čeká na všechny návštěvníky The Backwards Tour 2016.


Více o akci The Backwards ~ Beatles legends na webu akce