PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tři sestry + De ImperfAction


Hudba / Rock
Město: Planá nad Lužnicí

Datum: 04.11.2016 od 18:30 hod.

Místo: Sokolovna, Planá nad Lužnicí

Cena: 290/350

 
 

TŘI SESTRY
SOKOLOVNA PLANÁ NAD LUŽNICÍ, 4. 11. 2016

Tři sestry přivedou do varu i Planou nad Lužnicí! Hudební skupina vyráží na klubové turné a jednou ze zastávek je tentokrát i nově zrekonstruovaná sokolovna v Plané.

V pátek 4.11.2016 tak kapela předvede svou léty prověřenou show a v bezmála dvouhodinovém koncertu si fanoušci užijí „sesterské“ písně od těch nejstarších hitů až po novinky z posledního alba.

Tomáš Pejša, hlavní pořadatel k tomu dodává: „Přivézt vynikající Tři sestry do Plané jsme měli v plánu již delší dobu, ale teprve s jejich nadcházejícím klubovým turné se naskytla ideální příležitost, jak je místním fanouškům představit v nově zrekonstruované sokolovně.“ Dále dodává, že pro velký zájem a omezenou kapacitu doporučuje nákup vstupenek v předprodeji. Jako předkapela se představí De Imperf Action. Pro návštěníky je připraven také merch stánek kapely, občerstvení na místě a dostatek parkovacích míst před areálem.

Začátek koncertu je ve 20:00, brány areálu Sokolovny Planá se otevřou v 18:30.

Vice informací o koncertu najdete na www.sokolovnaplana.cz

Cena vstupenky v předprodeji 290,-Kč a na místě za 350,-Kč

Vstupenky v lokálních předprodejních Restaurace Maxim Planá nad Lužnicí,
Sokolovna Planá nad Lužnicí
a v síti TICKETSTREAM www.ticketstream.cz


Více o akci Tři sestry + De ImperfAction na webu akce


e-mail na pořadatele: tomas@hcore.cz
SMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat