PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Boris-Fest


Hudba / festival / Punk
Město: Milevsko

Datum: 22.10.2016 - 23.10.2016 od 11:00 hod.

Místo: U Chovatelů

Cena: 80 Kč

 
 

Hola hou, tak tu máme pokus mini festivalu v Milevsku u chovatelů při příležitosti mých 20tin. Určitě se máte na co těšit v programu se připravuje i grilování jak vege tak i maso takže si každý přijdete snad na svoje. Hudebně si myslím že se nebudete nudit zahrají samé libozvučné kapelky z těch místních jsou to Splachovací nočník, Loosers, Dowlift, The Two Eggs a Kraost. Dále si určitě nesmíte nechat ujít skupinu Le Bain de Maid kteří přijedou až z Chebu.

Pak bychom určitě neměli opomenout skupinu Vychcaný knedlíky, který jsou z Prahy a určitě do vás nasypou pořádnou dávku decibel. Pak tu máme dvě kapelky ze Strakonic což jsou No Disorder dříve známý jako Crazy Ducks. A samozřejmě trocha toho Hardcoru v podaní Conoped. Dále přijede známa Flaška visočiny z Temelína na kterou si určitě porádně zapogujete. Jedna z dalších kapel která je poměrně nová a hraje necelý rok, jelikož svojí premiéru měly na prvních chovatelích a příjemně překvapili není to nikdo jiný než ÚDH aneb údolí dutých hlav. A na závěr tu máme mladou kapelu z Tábora a Další o kterých můžu říct že jejich hudba má koule. Celou akci budou zvučit nejlepší z nejlepších a to EVIL PRODUCTION.

Tak neseďte doma a přijďte se pobavit na Boris-Fest 22.10. od 11:00 dopoledne.
Kdyby jste něco nevěděli, nebo chtěli vědět nějaké info můžete mě kontaktovat buď zde nebo na tel. č. 728334501.
Toť asi vše už se na vás těším snad si akci užijete. :)
Mír, lásku a slunce v duši


Více o akci Boris-Fest na webu akce


e-mail na pořadatele: sacool5@seznam.cz


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Plachetnicí do Antarktidy

Ostatní / setkání / beseda - Čajovna Na stezce
kino Nadějkov
02.03.2024 od 17:00 hod.

 

Králičí hop - kvalifikace na ME

Ostatní / setkání / soutěž
Hala Mír
02.03.2024 od 08:00 hod.

 

Vytrvalostní běh

Sport / jiný
Hobby centrum
02.03.2024 od 10:00 hod.

 

Dhogh

Hudba / dj
Žižkárna
02.03.2024 od 20:00 hod.